dv-marjan-split
  1. Provuci slamke

Probušite rupice na kartonskom tuljku i dajte djetetu da provlači slamke kroz rupice. Ovom aktivnošću dijete vježba preciznost, koordinaciju oko-ruka,  produljuje pažnju.

2. Otvori – zatvori patent

Još jedna interesantna aktivnost za razvoj fine motorike za mlađu djecu je otvaranje i zatvaranje patenata. Stare patente zalijepite vrućim ljepilom na kartonsku podlogu te gledajte kako će se dijete vrlo lako zabaviti.

3. Poklopi odgovarajući krug

Na komad kartona zalijepite bijeli papir na koji ćete iscrtati krugove poklopaca različite veličine. Zatim dajte djetetu poklopce te neka pokuša pronaći krug odgovarajuće veličine.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content