Upute-covid

Poštovani roditelji,

dana 24.08.2020. HZJZ i Ministarstvo znanosti i obrazovanja donjeli  su UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 VEZANO ZA RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA, OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.“ koje molimo da detaljno proučite.
 

navedeni dokument možete preuzeti ovdje:

Dječji vrtić Marjan pridržavat će se propisanih uputa i u skladu s time organizirati odgojno-obrazovni rad.

Pozivamo Vas da pratite obavijesti na web-stranici.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content