UNICEFOVE radionice u DV Marjan

Radionice su besplatne!

Broj polaznika je ograničen (min. 10, max. 14). Prijaviti se može kod odgojitelja vašeg djeteta.
Vjerujemo da će te na radionicama puno naučiti o sebi, svom djetetu i zabaviti se. Radionice su namjenjene roditeljima djece do 3 godine, a mogu se uključiti i roditelji starije djece.

Radionice vodi tim u kojem su 3 educirana voditelja iz područja ranog razvoja djece i poticajnog roditeljstva. U našem vrtiču tim čine odgajatelji:
Marina Kutleša,
Zorana Plazonić,
Nediljka Rađa.

S radošću Vas očekujemo na prvom susretu 01.10.2019. (utorak)