Radionice su besplatne!

Broj polaznika je ograničen (min. 10, max. 14). Prijaviti se može kod odgojitelja vašeg djeteta.
Vjerujemo da će te na radionicama puno naučiti o sebi, svom djetetu i zabaviti se. Radionice su namjenjene roditeljima djece do 3 godine, a mogu se uključiti i roditelji starije djece.

Radionice vodi tim u kojem su 3 educirana voditelja iz područja ranog razvoja djece i poticajnog roditeljstva. U našem vrtiču timove čine odgajatelji:

Mirela Filipović-Grčić, Sanja Zirojević, Gordana Križan te Marina Kutleša, Zorana Plazonić i Nediljka Rađa.

S radošću Vas očekujemo na prvom susretu 01.10.2019. (utorak)

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content