Ovdje možete vidjeti “RJEŠENJE o upisu djece u dječji vrtić i jaslice DJEČJEG VRTIĆA MARJAN za pedagošku godinu 2020./2021., po programima”

OBAVIJEST RODITELJIMA/STARATELJIMA PODNOSITELJIMA ŽALBE

Podnositelji zahtjeva koji nisu zadovoljni Rješenjem Povjerenstva za upise o upisu djece u dječje vrtiće i jaslice Dječjeg vrtića Marjan za pedagošku godinu 2020./2021,. imaju pravo žalbe u roku od petnaest (15) dana i to zaključno s 27.07.2020. god. svakim radnim danom (osim subote i nedjelje).

Žalbe će se zaprimati u Upravi vrtića, na adresi Put sv. Mande 11, Split, u vremenu od 08:00 do 14:OO sati ili putem e-maila: upisi@vrtic-marjan.hr