vrtic-marjan-obavijesti

Poštovani roditelji,

Obavještavamo vas da su roditelji djece korisnika usluga gradskih dječjih vrtića od 11.svibnja 2020. do 31. svibnja 2020.godine dužni plaćati 50% od propisane cijene programa u koji su djeca upisana.

Djeca koja tijekom mjeseca svibnja nisu koristila usluge dječjih vrtića oslobođeni su od plačanja cijene programa u koji su upisani, sukladno odluci Gradonačelnika.

Više informacija možete pogledati u dokumentu ispod:

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content