Obavijest svim korisnicima usluga Dječjeg vrtića Marjan Split

Na temelju Odluke Grada Splita organizira se rad u dežurnom objektu za prihvat djece čiji roditelji nisu u mogućnosti osigurati boravak djece kod kuće, dok traju mjere za suzbijanja nastanka i širenja virusa COVID-19.

Dežuran objekt Dječjeg vrtića Marjan Split je DV Mandalina, Put Sv. Mande 11, Split

Radno vrijeme: svaki radni dan od 06:30 do 16:30 sati

Rad u dežurnom objektu započinje od 20.03.2020.g. do daljnjega.

Molimo pratite obavijesti na našoj web stranici.

Čuvajte svoje najbliže i sebe.