DV MArjan korona virus

Obavijest svim korisnicima usluga Dječjeg vrtića Marjan Split

Na temelju Odluke Grada Splita organizira se rad u dežurnom objektu za prihvat djece čiji roditelji nisu u mogućnosti osigurati boravak djece kod kuće, dok traju mjere za suzbijanja nastanka i širenja virusa COVID-19.

Dežuran objekt Dječjeg vrtića Marjan Split je DV Mandalina, Put Sv. Mande 11, Split

Radno vrijeme: svaki radni dan od 06:30 do 16:30 sati

Rad u dežurnom objektu započinje od 20.03.2020.g. do daljnjega.

Molimo pratite obavijesti na našoj web stranici.


Čuvajte svoje najbliže i sebe.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content