predavanje za roditelje novoupisane djece na temu Prilagodba djeteta na jaslice održat će se

07.lipnja 2022. u 17 sati u dječjem vrtiću Koralj za roditelje djece koja su ostvarila upis u jaslice DV Koralj, DV Potočnica II i DV Crvenkapica .

Predavanje za roditelje koji su ostvarili upis djeteta u jaslice DV Mandalina i DV Ciciban održat će se 14. lipnja 2022. u 17 sati u dječjem vrtiću Mandalina.

Predavanje na temu Prilagodba djeteta na vrtić za sve roditelje djece koja su ostvarila upis u neki od vrtića u DV Marjan održat će se 7.lipnja 2022. u 18,15 sati u dječjem vrtiću Koralj.