vrtic-marjan-obavijesti

Dragi roditelji,

Nakon provedenih upisa te žalbenog roka u DV Marjan nema slobodnih mjesta.

Navedena informacija se odnosi za sve vrtićne i jaslične programe.

Informacije o slobodnim mjestima u drugim gradskim ustanovama potražite na mrežnim stranicama te ustanove.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content