DV Marjan corona

Kako je i najavljeno u petak svi dječji vrtići čiji je osnivač Grad Split (DV Cvit Mediterana, DV Grigor Vitez, DV Radost i DV Marjan) otvoreni su i osiguravaju prihvat djece koje roditelji nisu u mogućnosti ostaviti pod nadzorom kod kuće.

Ovakav način rada ostat će na snazi do eventualnih novih uputa Ministarstva zdravstva, Ministarstva znanosti i obrazovanja, te Nacionalnog stožera civilne zaštite.
            

Roditelji detaljne informacije mogu dobiti na e-mail:
ani.mrnjavac@vrtic-marjan.hr
ili broj telefona
021 / 396 275 – uprava Vrtića Marjan

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content